Kişisel Blog

Fuat Blog Kişisel Blog Sitesi

Kişisel Blog, kategorisinde özgün olarak yayın yapmaktadır. Ziyaretçilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Fuat Blog web sitesine eklenen içerik sayısı her geçen gün artmaktadır. Uzman editör ekibi ile çeşitli kategori seçeneklerinde paylaşılan makaleler alanında eşi benzeri olmayan makalelerdir.

 Seo, elektronik, endüstri, teknoloji, kişisel gelişim gibi birçok kategoride ziyaretçilerini memnun etmeye bütün gücü ile çalışmaktadır. Her geçen gün ziyaretçi ağı çoğalmakta olan Fuat Blog kaliteli içerik yönünden kendini kanıtlamış bir blog sitesidir. Birçok kategori çerçevesinde akıllara takılan birçok soruya cevap vermektedir.

 Oluşturulan kategorilere ve içerisine eklenen makalelerin oluşturulma sürecinde uzman ekip çalışması ve uzman editör desteği ile güçlü makaleler ortaya konulmaktadır. Bu sebeplerden dolayı Fuat Blog kategorileri ve makalelerin kalite düzeyi oldukça yüksektir

Blog Nedir?

Blog kelimesi İngilizceden web ve log kelimelerinin birleşiminden gelir ve kısaca blog olarak ifade edilir. Hemen hemen her ülke için kendi dillerine çevrilmeye çalışılsa da başarılı olunamamış ve tüm dünya da blog olarak geçmektedir. Öncelikle blog kelimesi Türkçede ağ günlüğü, günce anlamına gelmektedir. Kelime anlamı itibari ile web günlüğü de denilmektedir. Sosyal medyada ise bilinen anlamı ile kurumların ve kuruluşların ya da tamamen kişisel olarak yapılan faaliyetlerin, hobilerin hakkında yazılan internet sayfalarıdır.

 

Blogger Kavramı ve Yaptıkları

 Blogger Türkçeye blogcu olarak çevrilse de kendine ait bir sitede ya da başkasına ait bir sitede belli bir ücret karşılığı ya da belirli bir ticari çıkar gözetmeksizin içerik oluşturan kişilere verilmiş addır. Web sitelerine uygun yazı ve içerik sağlayan kişilerdir.

 – Fikir üretir, daima araştırır ve bu araştırmaları sonucunda yazar.

 – İçerik oluşturup bunu düzenleyip tanıtır.

 – Yeni okuyucu kitlesi kazanmak için reklamlar, pazarlama gibi yöntemler öğrenir.

 – İlgi alanı, deneyimleri ve belirli hizmetler hakkında bilgi iletir ya da sadece görüşlerini paylaşır.

 – Arama motorlarında içeriğinin ve sitesinin öne çıkması için uygun anahtar kelimeler kullanır.

 – İçeriklerini geliştirmek için trendleri takip eder.

 – Okuyucu kitlesinin sorularını ve yorumlarını dikkate alır.

 Blog Nedir?

 Bloglar genel olarak ifade etmek gerekirse. Blog nedir dediğimizde ise çeşitlerine göre değişse de genellikle teknik bir bilgi gerekmeyen, insanların kendi istedikleri şeyleri, kendi istedikleri şekillerde oluşturulan web siteleridir.

 Kişiler yasa dışı olmamak kaydı ile her konuda blog oluşturabilirler. Kişilerin fikirlerini, deneyimlerini, bilgilerini ve yaşamlarını paylaşabilecekleri bir alandır. Yurt dışından ülkemize gelen blog, 2010 yılından sonra oldukça popüler hale gelmiştir. Bir hikaye gibi ya da roman tadında da olan blogların yazarları sonrasında kitap yazımı sürecine de geçmektedirler. Teknolojinin her anımızda olduğu günümüzde insanlar bloglardan bir çok deneyim ve bilgiyi elde etmekteler.

 Bir kitap, ansiklopedi okumak bazılarımızı zorlayabilir. Bu nedenle bloglarda yer alan insanların yaşadığı deneyimler daha ilgi çekici ve tercih edilebilir gelebilmektedir. Yazarın anlatım tarzına göre bloglarda bir kısıtlama olmaksızın uzun ya da kısa anlatımlar yapılabilmektedir.

 Bloglarda yazar ile okuyucu arasında ise iletişim, içeriklerin altında yer alan yorumlarla sağlanır. Böylelikle yazar da içeriklerinin okuyucu üzerindeki etkisini ve okuyucunun görüşlerini görebilmektedir. Yazar yapılan yorumlar sayesinde kendini geliştirme fırsatı bulacaktır. İnternet üzerinde beğendiğiniz blogları takip etmeniz durumunda aslında kendinize yeni bir arkadaş, yeni deneyimler ve bilgiler katmış oluyorsunuz.

Blog İçeriği Nasıl Hazırlanır

 Blog İçeriği Nasıl Hazırlanır?

 Blog içeriği hazırlamanın belirli bir kuralı bulunmuyor. İsterseniz sadece fotoğraf paylaşımı yapabilir, isterseniz anonim kalıp istediğiniz bilgileri, deneyimleri paylaşabilirsiniz. İsterseniz uzman olduğunuz bir konuda yazabilirsiniz. Ancak bloglarda en önemli unsur ise samimiyettir. Samimi bulunmayan bloglar insanlar tarafından tercih edilmemektedir. Yazarken imla ve yazım kurallarını da göz önünde bulundurmalısınız tabii ki. Geriye kalan tek şey ise zamanla insanların siz tanıması, yazılarınızın insanlar üzerinde oluşturduğu izlenim ve ne kadar çok kişinin sizin paylaşımınıza ihtiyaç duyduğudur.

 İnternet Sitesi ile Blog Arasındaki Farklar

 İnternet Sitesi ile Blog Arasındaki Farklar Nelerdir?

 Aslında bloglar da bir internet sitesidir. İnternet siteleri içinde yer alan pek çok portal, blog, forumlar arasında blogların da kendine has tarzı bulunmaktadır. Blog oluşturmak için belirli bir kod bilgisine sahip olmanız gerekmez. Daha önce hazırlanmış pek çok tasarım içinden kendinize bir blog oluşturmanız mümkündür. Kod bilginiz bulunuyorsa da kendinize özel bir blog tasarımı yapabilirsiniz.

 Blog Açmak İçin Bir Ücret Gerekli Mi?

 Blog açabileceğiniz bir çok platform bulunuyor. Ücretli olduğu gibi ücretsiz platformlarda mevcuttur. Ancak ücretsiz platformda da kısıtlamalar bulunur ve ücret ödeyerek bu kısıtlamaları kaldırmanız mümkündür.

 Kişisel Bloglar

 

 Neden Blog Oluşturmalısınız?

 – Blog yazmak sizin yazım şeklinizi, yazılarınızı geliştirir ve haliyle daha iyi bir yazar olabilirsiniz.

 – Blog oluştururken kendinizi geliştirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Çünkü sürekli yeni yazı ve makale paylaşmanız gerekeceği için kendinizi de geliştirmiş olacaksınız.

 – Bir şeyleri ifade ederken yazmak önemli bir meziyet olduğundan blog içeriği oluşturduğunuzda hayatınızda da mutlaka olumlu katkıları olacaktır.

 – Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi yazarak paylaşmaya başladığınızda bu paylaşımlar sonucu hayatınız daha anlamlı hale gelecektir. Yazdıklarınızın paylaşımlarınızın bir çok insan tarafından okunacağını bildiğiniz için bilinçli kararlar almanıza yardımcı olur.

 – Paylaştığınız düşüncelerinizi, tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi bir çok insana ilettiğiniz için bir nevi kamu hizmeti yapmış olursunuz.

 – Düşüncelerinizi iletirken, yeni tanımlar araştırırken ve yazılı olarak iletirken düşüncelerinizi geliştirirsiniz.

 – Okuyucuların yorumları sayesinde dinamik ve yeni fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

 – En etkili neden ise; sizin için önem arz eden bir konuda diyalog oluşturmanızdır. Ve sonucunda fikir ve deneyimlerinizin bir çok insana ulaşmış olması da sizi mutlu edecektir.

 Blog Çeşitleri

 Blog Çeşitleri

 Pek çok blog çeşiti bulunmaktadır. Politika, ekonomi, moda, makyaj, sağlık, spor gibi pek çok alanda açılmış blog çeşitleri mevcuttur. Blog çeşitlerini 4 ana başlıkta toplamak mümkündür.

 Kişisel Bloglar

 Tek yazar tarafından oluşturulan, genelde yazarın adını soyadını taşıyan, bireyselliğin ön planda olduğu bloglardır. Yazarın ilgi alanları, yaşadığı deneyimler ön plandadır. Kısacası yazarın internetteki günlüğüdür. Resmi dil yerine samimi bir dille yazılır. Yazar konu sınırlaması olmaksızın istediği her konuda paylaşım yapabilir.

 Temasal Bloglar

 Genellikle; ekonomi, moda, politika, tasarım, fotoğrafçılık, sağlık, yemek gibi bir konuda uzman olan kişilerin oluşturduğu bloglardır. Burada tek bir konuya dair sürekli paylaşım yapılmaktadır. Türkçe bloglar arasında en çok ilgi gören bloglar ise yemek ve moda temalı içerik oluşturulan bloglardır. Sayısı bakımından ise en çok bilgisayar temalı bloglar yer alır. Gerçek başarıyı ise gerçekten alanı konusunda uzman kişilerin yazdığı temasal bloglar yakalar.

 Topluluk Blogları

 Belirli bir üyelik sistemine sahip olan ve bu üyelerin yazdığı içeriklerden oluşan bloglardır. Genel olarak topluluk blogları kendi yazılım sistemlerini kullanır. Bazı topluluk blogları gerçek iken bazı topluluk blogları sadece sanal olarak yer alır amaç ise burada aynı fikirde olan insanların bir çatı altında toplanmasıdır. Bu tür bloglarda sınırlama bulunmaz ve insanlar arasında yorumlarla iletişim ortamı ve tartışma ortamı yaratılır.

 Topluluk bloglarının kendi içlerinde de kuralları bulunur. Ve bu bloglarda yönetici görevinde kişiler bulunur. Bu yöneticiler de paylaşılacak içeriği öncesinde inceleyip onay verip vermeme kararı alabilirler. Uygunsuz kelime veya ibarelerin bulunması sonucunda üyelerin uyarılması ve sonrasında da topluluk kurallarını ihlal etmesi sonucunda üyeyi engelleyebilirler.

 

 Kurumsal Bloglar

 Bir şirket tarafından ya da şirket çalışanları tarafından oluşturulan asıl amacı şirketin müşterileri ile ve potansiyel hedef kitlesi arasında iletişimi ve sadakati güçlendirmek amacıyla oluşturulmuşlardır. Kurumsal bloglar kurumlar için normale nazaran daha samimi bir kanaldır. Bu nedenle müşteri ile bir bağlılık oluşturur. Birçok müşteri tarafından gerek yorumları ile gerek deneyimleri ile göz önünde olduğu için kurumunuzun daha şeffaf olmasına olanak sağlar. Kurum özelinde ise sosyal medya hesaplarınızı entegre etmenize, bir arada tutmanıza yardımcı olur. Böyle bir blog çalışanlarınızı da müşteriler ile iletişimi kolaylaştırdığı için motive eder ve bunun gibi daha birçok olumlu sonuca katkı sağlar.

 Kurumsal Bloglar

Fuat Blog Seo Alanındaki Makaleleri

 Seo alanında uzman editör ekibi ile ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sunduğu bütün hizmetler için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Fuat.org çalışma düzeni olarak ziyaretçilerini memnun etmeyi ön planda tutmaktadır. Fuat.org da Seo ile ilgili aranan her türlü soruya net ve kaliteli cevaplar vermektedir. Yapılan anket ve araştırma çalışmalarında seo makalelerini okuyanların aradıkları bütün bilgilere tek makale aracılığı ile ulaştıkları görülmüştür.

 Fuat Blog Elektronik Kategorisi Ve Makaleleri

 ​​​​​​Elektronik alanında uzun araştırmalar sonucunda oluşturulan makaleler ziyaretçiler ile paylaşılmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda kesinlikle yanlış veya eksik bilgi gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Birçok internet sitesinin yaptığı gibi kopya içerikler kesinlikle paylaşmamaktadır.

 Fuat Blog Endüstri Kategorisi Ve Makaleleri

 Endüstri ile ilgili aranan her soruya anlamlı ve detaylı cevaplar sunabilmek için özgün bir şekilde makaleler paylaşmaktadır. Endüstri devrimleri, endüstriyel üretim gibi birçok konuyu detaylı bir şekilde ele alan ve bunları hiçbir ücret talep etmeden ziyaretçileri ile paylaşmaktadır. Endüstri kategorisine her geçen gün yeni bir içerik eklenmekte diğer kategorilere olduğu gibi üst düzeyde önem verilmektedir.

Elektronik Kategorisi Ve Makaleleri

 ​​​​​​

 ​​​​

 Fuat Blog Teknoloji Kategorisi Ve Makaleleri

 Telefon, bilgisayar, yazılım gibi birçok alanda yaptığı çalışmalar ile teknoloji kategorisini oluşturan benzersiz yazılarını hazırlamıştır. Son teknolojileri inceleyerek görüp ve dokunarak oluşturulan teknoloji kategorisinde ziyaretçilerinin teknoloji alanında aradığı bütün sorulara yüksek kalitede detaylı cevaplar vererek bütün gücü ile memnun etmeye çalışmaktadır.

 Fuat Blog Kişisel Gelişim Kategorisi Ve Makaleleri

 Kişisel gelişim ile ilgili diğer basit web sitelerinden ayrıcalıklı bir şekilde özenle hazırlanmış birçok içeriği barındırmaktadır. Özel ikna yöntemlerinden beden diline beden dilinden takım çalışması gibi birçok konuda ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

 ​​​​​​

 Kişisel kişisel gelişim alanında fuat.org kendisine ait birçok makalesi ile ziyaretçilerinin sıkça sorulan sorularını özgün cevaplarla güçlü anlatım tarzı ile yanıtlamaktadır. Kişisel gelişim alanında kendini kanıtlamış olan fuat.org yeni, kaliteli aynı zamanda eşi bulunmaz içeriklerle ziyaretçilerinin karşısına çıkmaktadır.

 Fuat.org maddi menfaatler doğrultusunda açılan bir web site değildir. Bunun çok ilerisinde kendi vizyonu ve kendi felsefesi ışığında internet alanında ulaşabileceği son noktaya varabilme çabası içerisindedir. Fuat.org kesinlikle maddiyat gibi bir felsefede yer almaz. İşini severek ve ona maddi anlamda bağlanmayarak örnek bir site haline gelmiştir.

Kişisel Gelişim Kategorisi Ve Makaleleri

 Fuat Blog Sağlıklı Yaşam Kategorisi ve Makaleleri

 Özellikle sağlıklı yaşamın ve zayıflamanın aktif bir şekilde işlendiği makalelerden oluşan sağlıklı yaşam kategorisi aranılan birçok soruya kaliteli ve detaylı bir şekilde net cevaplar sunmaktadır.

 Sağlıklı yaşam kategorisi yeni ve özgün yazıları ile diğer web sitelerine oranla daha kaliteli bir içerik ağına sahiptir. Birçok web sitesinden daha tatmin edici cevaplar verebilen bu kategoride bütün kategorilere olduğu gibi uzun araştırmalar sonucunda oluşturulan makaleler eklenmektedir.

Fuat Blog Nasıl Bir Site?

 ​​

 Fuat kişisel blog alanında kendini kanıtlamış ve bu alan için yıllarca tecrübe kazanmıştır. Uzun yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve bu tecrübenin yanında getirdiği kaliteli içerik Fuat.org’u diğer web sitelerinden ayıran en büyük özelliklerinden bir tanesidir.

 Fuat.org birçok web sitesinde olduğu gibi içeriye ulaştırmak için herhangi bir ücret veya başka bir işlem talep etmemektedir. İşini kazanç elde etmek için değil ziyaretçilerine kaliteli bir hizmet sağlayabilmek için severek yapmaktadır. Ürettiği içerikler ile ziyaretçilerinin isteklerini büyük oranda yerine getirmeyi başarmıştır.

 ​​​​​​

 Yayınlamış olduğu makalelerde Özgün olmayı ve araştırarak yazmayı Fuat.org kendisine amaç bilmiştir. Fuat.org sitesine giriş yapan kullanıcıların tarayıcı bilgileri üçüncü bir kişi ile asla paylaşılmaz. Bir sır gibi web sitenin ilgili kilitli bölümlerinde saklı tutulmaktadır.

Fuat Blog’un Makale Editörleri

 ​​​​​​

 Fuat.org editörleri hiçbir zaman basit içerik üretmez. Üreteceği içerikleri önceden planlı bir şekilde araştırır. Daha sonra oluşturulan bilgi topluluğu ve konunun uzmanlarından alınan bilgi çerçevesinde bir makale oluştururlar. Oluşturulan bu makaleler ilgili konu hakkında bütün bilgileri içermektedir.

 Kopya, bak yaz, cümle değiştir gibi basit makale oluşturma seçeneklerinden kesinlikle faydalanmamaktadır. Bu yüzden fuat.org içerikleri 0 oranında orijinal araştırma sonucu elde edilmiş makale dizilerinden oluşmaktadır. Bu makalelerin baş mimarı fuat.org’un uzman editör kadrosudur.

 Fuat.org’un editörleri diğer web sitelerindeki gibi bir kişi değildir. Uzman bir kadrosu bulunmaktadır. Bir makalenin oluşum sürecinde editörler büyük rol üstlenmektedir. Üstlendikleri bu rolü tam anlamı ile başarıya kavuşturabilmek için gece gündüz demeden aralıksız bir şekilde çalışmaktadırlar.

 Fuat blog’un Vizyonu Ve Geleceği Nedir?

 Fuat.org’un vizyonu ilerleyen yıllarda ziyaretçilerine daha geniş bir açı perspektifiyle hizmet sunabilmektir. Fuat.org her geçen gün büyürken kaliteli içerik üretiminden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Ziyaretçilerinden maddi manevi herhangi bir beklentisi olmayan ve bu kadar kaliteli içerik üreten Fuat.org yüksek kalitede içerik üretmeye bütün gücü ile devam etmektedir.

 ​​​​​

 Hâli hazırda büyümekte olan Fuat.org devam eden yıllarda daha fazla büyümeyi hedeflemektedir. Kaliteli ve Özgün makale anlayışı ile ziyaretçilerine hiçbir web sitede bulunmayan özgün içerikleri ile hizmet vermektedir. Fuat.org uzun uğraşlar sonucunda hazırladığı makaleleri herhangi bir ücret karşılığında satmaktadır. Amacı ziyaretçilerine ücretsiz ve kaliteli bir hizmet sağlayabilmenin mümkün olduğunu anlatmaktır.

 ​​​​​​Fuat blog’un Kuruluş Amacı Nedir?

 İnternet ortamında birçok hatalı yanlış veya kopya bilgiler birçok yerde bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Bunlara bir tepki olarak kurulan Fuat.org İnternet ortamında en kaliteli içeriğe sahip olan nadir sitelerden bir tanesi haline gelmiştir.

 Günümüzde internette yayınlanan birçok makale başka bir makalenin kopyası veya alıntısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden insanlar İnternet ortamında kaliteli ve açıklayıcı bilgiye çok zor ulaşabilmektedirler. Bunların farkında olan fuat.org uzman ekibiyle internet ortamında geniş ziyaretçi ağı ile hizmet vermeye başlamıştır.

 ​​​​​​

 Fuat Blog’un Temel Felsefesi Nedir?

 Fuat.org elinde bulundurduğu bütün imkanları ile ziyaretçilerine hizmet vermeyi ziyaretçilerin sitede aradığı her şeyi bulabildiği bir web site imar etmeyi site ve editör kadrosu olarak kendilerine felsefe olarak bu yolu seçmişlerdir.

 Fuat.org felsefesinin derinlerde gizli olan temel amacı fuat.org adresini ziyaret eden bütün ziyaretçilerin tam anlamıyla aradıklarını buldukları bir adres haline getirmektir. Bunu yaparken bütün gücü ile 7/24 gayret sarf etmektedir. Sarf edilen bu emekler ışığında hedeflenen nokta, ziyaretçilerden menfaat talep etmeden kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde olma noktasıdır.

 

“Kişisel Blog” hakkında 114 yorum

 1. Ferhat Soylu

  Merhaba öncelikle yazılarınızı çok beğendim. Kişisel blog konusunda aklıma takılan her şeyi sizin sitenizde yeterli derecede bilgi aldım. Kişisel blog ve diğer blog çeşitleri hakkında Çok az yerde denk gelebileceğim konularda deneyimi gördüm. Seo Elektronik ve endüstri Konularında gayet Akıcı yazılarınızı okumaya başladım. inşallah böyle güncel bir şekilde konular yazmaya devam edersiniz teşekkür ederim

 2. Mükemmel olmuş. Netlik ve akıcılık muazzam. Blog ile ilgili bütün sorularımın cevabını aldım 😊
  Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

  Herkese İyi bayramlar.

 3. Öncelikle yayınlamış olduğunuz yazıları çok beğendim kişisel blog konularını detaylı olarak değerlendirerek kendi sitemi açmayı planladım oldukça bilgi Verici Akıcı anlatıyor Özgün makaleler kullanmanız ayrıca bir tarz katmış durumda sizi takip etmeye başladım. Düzenli olarak yazılarınızı okuyorum siteniz kişiyi bekletmeden çok hızlı açması kullanıcı tarafında oldukça iyi bir izlenim bırakmaktadır.

 4. Site çok sade ve kullanışlı olmuş. Makaleler de öyle keza akıcı ve okunabilirlik açısından bayağı iyi.
  Faydalı bilgiler öncülüğünde devam ederse gayet tabii takipteyim.

 5. Ya çok süper güzel bir site makaleleri çok faydalı hiç böyle özensiz hiç bilgi vermeyen makale görmedim çok iyi ben çok memnun kaldım başarılarınızın devamını dilerim.

 6. Site çok güzel bir site güzel yararlı bilgiler veriyor merak ettiklerimi burda öğrendim teşekkür ediyorum devamını bekliyoruz destekliyoruz

 7. Gerçekten çok faydalı ve güzel bilgiler paylaşıyorsunuz. Her bir makalenizde yeniden bilgi sahibi oluyorum. Tek kelimeyle harikasınız. Böyle güzel ve önemli yazıları bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

 8. Tüm arkadaşlara tavsiye ederim. insanları bilgilendirme açısından çok önemli ve faydalı olduğunu yazılan makalelerin anlatım gücünün yüksek olmasından dolayı. yapanlarin ve emeği geçenlere teşekkurlerimi bir borc bilirim.bu arada ramazan bayramınız mübarek olsun.

 9. Serkan akdulum

  Öncelikle bu uygulamada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Uygulamayı indirdim hatasız ve sorunsuz çalışıyor. Uygulamadaki sistem, grafikler çok güzel bir sorun yok güzel bloglar yapılmış gerçekten hersey fevkalade herkese şiddetle tavsiye ederim.

 10. Uzun zamandır bende blog kurmak istiyordum ama nasıl yapacağımı bilmiyordum çok teşekkür ederim aklımdaki bütün soruların cevaplarını aldım çok yardımcı oldunuz kolay bir sekilde oluşturdum teşekkür ederim

 11. Makaleler çok kaliteli ve çok güzel yazilmis çok faydalı bilgi buldum site tasarımını çok beğendim

 12. Makaleleriniz çok çok kaliteli. Tsarımınızı çok sevdim. Bu yazida gayet akıcı bir teknikle yazılmış. Başarılar…

 13. Makalaler kolay anlasilir bir sekilde yazilmis cok faydali bir site.Site tasarimi cok sık.herkese tavsiye ederim

 14. Site çok güzel ve sade ve anlaşılır şekilde tasarlanmış,çok faydalı bir site blog hakkında bir çok şey öğrendim.

 15. Blog nedir, nasıl açılır, nasıl hazırlanır gibi birçok bilgiye sahip bir yazı olmuş. Bana çok faydası oldu. Blog hakkından bilmediğim şeyleri burada öğrendim. Teşekkür ederim.

 16. Mehmet Tayyip Arıcan

  Makalede şimdiye kadar cevabını arayıp bulamadığım konu hakkında beni aydınlattı. Samimiyetle söylüyorum gerçekten çok faydalı ve aydınlatıcı bir makale olmuş. Yazarın eline ağzına sağlık.

 17. Ayhan Doğan

  Gerçekten çok yararlı bilgiler içeren bir site. Benim için çok faydalı oldu. Herkese tavsiye ediyorum. Kişisel gelişim konusunda 1 numaralar. Beden dili konusunda bilgilendirmeleri makaleleri takdire şayan. Teknoloji konusunda da çok iyi bilgilendirmeler yapıyorlar. Çok işime yaradı. Sağlıklı yaşam kategorisi de beni ilgilendiriyor. Bu alanda da bilgilendirmeler süper. Herkese tavsiye ediyorum.

 18. Tommy shelby

  Makaleniz gerçekten çok iyi aklımdaki bi ton soruya cevap oldunuz teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim 😊

 19. Çok faydalı bir içerik olmuş, ayrıca site de oldukça başarılı gözüküyor. Sizleri tebrik ederim ve başarılar dilerim

 20. İbrahim Burak Türker

  Çok güzel ve bilgilendirici bir bilgi olmuş makale çok güzel yazılmış ve blog hakkında bilgi almak için sizde bu makaleyi okuyabilirsiniz

 21. Site tasarımı çok hoş ve güzel olmuş ve gerçekten çokta bilgi veren bir site olmuş teşekkürler

 22. Herşeyin Açıklamasını Tastamam yapmış
  Site tasarımından çok güzel bahsetmiş
  Blogdan para kazanabilceğimizide anlatmış
  Emeğine sağlık

 23. Makaleler çok güzel bu siteyi sevdim çok güzel paylaşımlar oluyor gerçekten çok ilgi çekici

 24. Engin Dombaycı

  Fuat.org güzel makaleler ve doğru bilgiler paylaşan site başarılı kadrosuyla gerçekten faydalılar tesekkurler

 25. Çok güzel bir web sitesi resimlerle süslenmiş ilgili yazılar sizi bu webe zamanla alıştıracaktır

 26. Çok güzel ve anlaşılır bir blog.Aklınızdaki birçok soraya cevap veriyor bu blog.Okumanızı tavsiye ederim.

  1. Makaleler çok kaliteli ve çok güzel yazilmis çok faydalı bilgi buldum site tasarımını çok beğendim

 27. Faydalı bilgileri paylaşılmaktadır Yazı İle ilgili Bir Sorum vardı çözüldü çok teşekkür ederim 👍👍

 28. Gerçekten makale konusunda gördüğüm harika bir site telefuz vs hic sıkıntı yok ayrıca konu öbürleri gibi dolaylı değilde doğrudan anlıyacağımız bir dille anlatılıyor kesinlikle tavsiye ediyorum.

 29. Makaleler gayet güzel yazılmış. site cok faydalı bilgiler paylaşiyor. site tasarımı harika.

 30. Muhammed hasan dereköylü

  Gerçekten çok kaliteli ve faydalı başarılarıyla yaptığınız makaller olsun herşey birbirinden güzel ellerinize sağlık

 31. Makalelerin güzel yazılmış site gayet faydalı bilgiler paylaşıyor veya site tasarımı gerçekten iyi.

 32. Ökkeş ömeroğulları

  Yazılan makaleler bilgilendirici ve kaliteli ve kendine özgü yazılar diğer birçok blogtaki yazılar gibi kes kopyala yapıştır yazılar değil.

 33. Site çok faydalı bir site.güzel makaleler var.tavsiye ederim.güzel bir site.farklı yorumlar katmışlar.

 34. Siteyi yeni keşfettim ve gerçekten güzel bir site makaleler çok iyi öğretici konular sitenin tasarımida çok iyi gerçekten böyle devam edin

 35. Çok teşekkür ediyorum çok güzel bir makale yazmışsınız hiç sıkılmadan sonuna kadar okudum fenomenlerin sürekli kullandığı kelimeyi blog ne olduğunu az çok biliyordum ama artık biliyorum teşekkürler bu güzel makale için

 36. Kendi siten ve blogum hakkında arada kaldığım yerler vardı. Artık bolg kavramı ile ilgili eksiklerimi tamamladım. Çok teşekkürler.

 37. Blog nedir, nasıl açılır, nasıl hazırlanır gibi birçok bilgiye sahip bir yazı olmuş. Bana çok faydası oldu. Blog hakkından bilmediğim şeyleri burada öğrendim. Teşekkür ederim.

 38. Makale güzel yazılmış sade ve anlaşılır site de gayet faydalı bilgiler paylasıyo ustelik site tasarımı güzel sade ve göz yormuyor.

 39. Öncelikle site çok güzel bir site makalelerin çok güzel olduğu tasarımın muhteşem olduğu bir site

 40. Abdullah Yiğit

  Sitedeki makaleler harika çok beğendim.oldukca faydalı bilgiler içeriyor.emeginize sağlık.

 41. Site çok güzel ve sade ve anlaşılır şekilde tasarlanmış,çok faydalı bir site blog hakkında bir çok şey öğrendim.

 42. Search yaparken buldum sitenizi. Doğrusu çok beğendim. Faydalı ve bilgilendirici makale konuları var. Tebrikler.

 43. Harika bir blog. Bilgi kutusu gibi.Özellikle uzun quzun anlatması açıklaması çok hoşuma gitti.

 44. Alişan Şanlı

  Şahane makaleler yazılmış çok faydalı ve başarılı buldum sonuna kadar okudum çoğunu

 45. Makalelerin güzel yazılmış site gayet faydalı bilgiler paylaşıyor veya site tasarımı gerçekten iyi.

 46. Makaleler güzel bi şekilde anlaşılabilen cümlelerden oluşan güzel bi site ayrıca tasarımıda duru ve hoş

 47. Tüm arkadaşlara tavsiye ederim.insanlari bilgilendirme açısından çok önemli ve faydalı olduğunu yazılan makalelerin anlatım gücünün yüksek olmasından dolayı.yapanlarin ve emeği geçenlere tessekkurlerimi bir borc bilirim.bu arada ramazan bayramınız mübarek olsun.

 48. cok bilgilendirici bir makale olmus ve sitenin tasarimi cok guzel. cok faydalandim tesekkurler.

 49. Site tasarımı muazzam makalelerin içeriği günlük hayatta işe yaracak bilgiler ve çoğumuzun bilmediği bilgiler içeriyor gerçektem çok başarılı bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir