İçeriğe geç

ftp kablo

Network Altyapı Çözümleri

Network Altyapı Çözümleri Doğru ağ altyapısı, bir şirketin bilgi işlem sistemleri için yüksek performans sağlayabilir. Bu nedenle sistemin sürekliliği ve sorunsuz çalışması için ağ altyapı çözümleri gereklidir. Bu makale ne hakkında? göstermek Ağ altyapısı çözümleri işletmeler için neden önemlidir? Altyapı çözümleri nelerdir? Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. başladı! Bir ağ… Daha fazlasını oku »Network Altyapı Çözümleri

Kategori 7A S/FTP Data Kablosu (Cat7A S/FTP)

Kategori 7A S/FTP Data Kablosu (Cat7A S/FTP) Yapısal kablolama, ethernet sistemleri ve modem bağlantısı gibi birçok farklı noktada kullanılacak ethernet kabloları içerisinde Kategori 7A yani Cat7A kablolar en hızlı seçeneklerden biri olarak görülmektedir. Genel olarak FTP sistemi ile yani iç kablo çiftlerinin etrafının folyo kaplama uygulaması ile üretimi gerçekleştirilen bu… Daha fazlasını oku »Kategori 7A S/FTP Data Kablosu (Cat7A S/FTP)

Kategori 7 S/FTP Data Kablosu (Cat7 S/FTP)

Kategori 7 S/FTP Data Kablosu (Cat7 S/FTP) Yapısal kablolama sistemlerinde gelişen teknoloji göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ethernet kabloları arasında Cat7 yani Kategori 7 kablolar yer almaktadır. Temel olarak Cat7 kablolar içyapıda genellikle FTP sistem ile üretilmektedir. Kablo üretiminde FTP sistem, kablonun içyapısında bulunan 4 adet kablo çiftinin her birinin etrafına… Daha fazlasını oku »Kategori 7 S/FTP Data Kablosu (Cat7 S/FTP)

Kategori 7 F/FTP Data Kablosu (Cat7 F/FTP)

Kategori 7 F/FTP Data Kablosu (Cat7 F/FTP) Ethernet kablosu seçimlerinde internet bağlantınızın ya da veri iletişim kapasitenizin değerlerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir. Eğer 10 Gb/s ve 600-900 MHz arasında bir aktarım kalitesi talep ediyorsanız, bu açıdan Kategori 7 olarak adlandırılan Cat7 data kablolarını seçmeniz mümkün olacaktır. Bu kablo… Daha fazlasını oku »Kategori 7 F/FTP Data Kablosu (Cat7 F/FTP)

Kategori 6E U/UTP Data Kablosu (Cat6E U/UTP)

Kategori 6E U/UTP Data Kablosu (Cat6E U/UTP) Cat6 kabloların yani Kategori 6 kabloların bağlantıda kullanılmasında en standart özellikleri arasında 250 MHz gibi veri aktarım hızlarına ulaşması bulunmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu hızı daha da arttırmak amacıyla Cat6 kablonun bir üst kademesi Cat6E üretimi gerçekleştirilmiştir. Cat6E kablolar ise bu hızın… Daha fazlasını oku »Kategori 6E U/UTP Data Kablosu (Cat6E U/UTP)